Sběr papíru

přidáno: 21. 2. 2020 13:04, autor: Miroslava Coufalíková

Vážení rodiče,

vážíme si, že spolu s dětmi třídíte odpad  a sběrem papíru přispíváte dětem na školní potřeby a  akce.

Firma, která od nás papír odebírá, nám oznámila, že v důsledku propadu výkupních cen odpadního papíru je nucena reagovat snížením výkupních cen.

Lepenkové obaly (kartóny) a smíšené papíry (proložky, výkresy) již nebudou odebírat ani zdarma. Pokud  škola předá takový materiál, bude o cenu tohoto materiálu ponížena cena časopisů a novin, popřípadě bude škole částka účtována!

Dále budeme organizovat sběr papíru, ale sbírat budeme pouze  noviny, časopisy, letáky, katalogy, knihy bez tvrdých vazeb.

NE – kartony, proložky, výkresy

Mgr. Miroslava Coufalíková