Úkoly pro prvňáčky na týden od 16.3. do 20.3.2020

přidáno: 15. 3. 2020 13:19, autor: Zdenka Fusková   [ aktualizováno 15. 3. 2020 13:33 ]
Milé děti,
byla bych ráda, kdybyste v této zvláštní době pracovaly doma pod vedením Vašich rodičů či prarodičů, abyste pracovaly svědomitě tak, jako byste chodily do školy. Úkoly plňte průběžně a až přijdete do školy, vše mi ukážete, přečtete a povykládáte.
Ve Slabikáři si osvojíte písmenka Bb a Čč (s.12 - 17), naučíte se básničky a budete číst i v malém sešitě a vše si procvičovat.
V písance se naučíte psát písmenka š, r na s. 14 - 19 (nácvik provádějte do cvičného sešitu, který doma určitě máte, příp. na tabulku fixem).
V M procvičujte sčítání a odčítání do 10 a dokončete zelené pracovní sešity.
V Prvouce jsme se začali učit o jaru. Pokračujte dále v pracovním sešitě na s. 46 a 47 podle zadaných úkolů.
Věřím, že to společnými silami zvládneme. Přeji vám hodně zdaru při učení!