Mc Donald's Cup

přidáno: 19. 5. 2022 12:56, autor: Zdenka Fusková   [ aktualizováno 19. 5. 2022 13:00 ]
Dne 28.4.2022 se vybraní žáci 1. a 3. třídy naší školy zúčastnili tradičního Mc Donald's Cup ve fotbalu
s obsazením: Samuel Goláň - kapitán, Maxmilián Fabšík, Ondřej Červený, Roman Václavík, Jaroslav Adamec, Matyáš Chudý, Teo Býček, Patrik Dimidenko, Sára Maková a Marek Juřica. Díky jejich velkému nasazení a vedení trenéra pana Goláně se postupně probojovali přes utkání s družstvy ZŠ Odry - Pohořská 8, ZŠ Suchdol nad Odrou, ZŠ Odry - Komenského 609 až k vítězství celého turnaje a k postupu do okresního kola v Bartošovicích. Našim hráčům patří velká gratulace! Přítomným rodičům děkujeme za podporu a součinnost při přepravě dětí.