Menu
ZŠ a MŠ Jeseník nad Odrou
ZŠ a MŠJeseník nad Odrou

3. místo v krajském kole DSMC

3. místo v krajském kole DSMC

„Vítězství není všechno, ale vůle k vítězství ano.“ Zig Ziglar

Ve dnech 1. a 2. června jsme mohli být součástí krajského kola DSMC, které se tradičně konalo v nádherném prostředí podhůří Beskyd ve Frenštátě pod Radhoštěm. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů. V prvním dni proběhly 3 disciplíny: jízda na dopravním hřišti, dopravní testy a labyrint. Druhý den děti čekala jízda zručnosti a první pomoc. Součástí soutěže byl připraven i zábavný a naučný program, kdy si děti mohly vyzkoušet speciální brýle a zjistit, jaké stavy prožívá opilý člověk, jak se cítí při velké únavě nebo pod vlivem drog. Mohli si také vyzkoušet vystřelit z laserové pistole na terč nebo jízdu na motokárách.

Soutěž byla výborně zorganizovaná, všichni jsme si to do posledních chvil, i přes velké nervy, moc užili. 

Chtěla bych moc poděkovat za pečlivou přípravu a odhodlání dětí zvítězit, rodičům za důvěru a všem, kdo se na přípravě podílel. Bylo mi ctí být součástí tohoto skvělého týmu, který bojoval až do konce, získal 3. místo a odvezl si ze soutěže nejen medaile, pohár a spoustu dárků, ale také zážitky, na které se nezapomíná. Ještě jednou moc děkuji a gratuluji.

Datum vložení: 4. 6. 2023 20:48
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2023 22:58
Autor: Nikola Jakušová

Projekty