Halloweenské vyučování

Na podzim jsou dny kratší a noci se prodlužují. V tomto ročním období lidé v mnoha zemích světa slaví Halloween a vzpomínají na své příbuzné, kteří již nejsou mezi nimi.

Podobně jako my slavíme tradiční dušičky, anglicky mluvící země slaví Halloween. V pondělí 31. října se na naší škole uskutečnilo halloweenské vyučování. Abychom si ho zpříjemnili ještě více, přinesli jsme různé dobroty (sušenky, lízátka, křupky, čarodějnické prsty…). Skoro všechny děti už přišly z domu převlečené v různých strašidelných kostýmech, takže jsme mohli vidět čarodějnici, kostlivce, upíra nebo vlkodlaka. V průběhu tohoto dne měli žáci výuku ve všech předmětech propojenou s halloweenskou tématiku. V některých třídách se soutěžilo o nejlepší masku a na závěr jsme si udělali na památku pár společných fotek. Takové vyučování se dětem velmi líbilo a příští rok se budeme opět těšit na setkání v originálních převlecích.

Datum vložení: 4. 11. 2022 16:37
Datum poslední aktualizace: 18. 11. 2022 15:20