Svátek všech maminek jsme oslavili společně i s tatínky v KD v Jeseníku n. O.. Jako dárek si děti MŠ a ZŠ připravily pásmo básniček, písniček, tanečků, hraní na flétnu i divadelních představení. Paní učitelky připravily děti, rodiče kulturní dům a občerstvení, pan Libor Machač se postaral o zvučení akce. Akce se velmi zdařila a všem zúčastněným děkujeme.